++ Breedte: 140 mm ++ Lengte: 140 mm ++ Materiaal: Metaal ++
Productbeschrijving:
Laguna Viola met zijn geheel eigen kleur, textuur en vorm behoort tot de speciale serviezen van Cosy&Trendy. Het is een collectie in aardewerk met een modern golvend oosters design dat vanbinnen geglazuurd en aan de buitenkant subtiel blinkend is. Door het dieppaars oogt deze Laguna prestigieus en zakelijk, en biedt ze een uitzonderlijke presentatie van gerechten.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 140 mm |
| Lengte | 140 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Paars |
| Inhoud | 600 ml |
| Hoogte | 75 mm |
| Gewicht | 0,39 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 10,50 (€ 8,68 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 140 mm | - | 110, 169, 170 mm | 160 mm | 160 mm |
| Lengte | ||||
| 140 mm | - | 90, 170 mm | 160 mm | 160 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | ASSORTI | - | WIT | WIT |
| Materiaal | ||||
| Metaal | Metaal | CRISTALLIN | Keramiek (aardewerk) | Keramiek (aardewerk) |
| Kleur | ||||
| Paars | - | Grijs | - | - |
| Diameter | ||||
| - | - | 17 cm | - | - |
| Inhoud | ||||
| 600 ml | - | - | - | - |
| Hoogte | ||||
| 75 mm | - | 80 mm | 58 mm | 58 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.391 kg | 1.1 kg | 0.604 kg | 1.372 kg | 1.372 kg |
> Toon volledige vergelijking






