++ Breedte: 90 mm ++ Lengte: 90 mm ++ Materiaal: CRISTALLIN ++
Productbeschrijving:
Een onklopbare combinatie van kleur en vorm! Enerzijds is er het rijke contrast van de lichte en donkere kleur, anderzijds brengt het golvende reliëf een beetje speling op de krachtige uitvoering. It rocks!
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 90, 96 |
| Lengte | 90 mm |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Kleur | Grijs |
| Diameter | 9,50 cm |
| Hoogte | 30 mm |
| Gewicht | 0,12 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 6,50 (€ 5,37 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 90, 96 mm | 90, 96 | 110, 169, 170 mm | 160 mm | 160 mm |
| Lengte | ||||
| 90 mm | - | 90, 170 mm | 251 mm | 251 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | ASSORTI | - | WIT | WIT |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | Metaal | CRISTALLIN | Keramiek (aardewerk) | Keramiek (aardewerk) |
| Kleur | ||||
| Grijs | - | Grijs | - | - |
| Diameter | ||||
| 9.5 cm | - | 17 cm | - | - |
| Hoogte | ||||
| 30 mm | - | 80 mm | 58 mm | 58 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.118 kg | 1.1 kg | 0.604 kg | 1.372 kg | 1.372 kg |
> Toon volledige vergelijking



