++ Breedte: 263 mm ++ Vorm: Ovaal ++ Materiaal: CRISTALLIN ++
Productbeschrijving:
Essentials, vervaardigd uit wit porselein, omvat een compleet basisassortiment en is geschikt voor de dagelijkse tafel alsook voor de receptietafel. De artikelen hebben simpele, uitgepuurde vormen en zijn stevig zonder aan finesse in te boeten.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 263 mm |
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Lengte | 77 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 30 mm |
| Gewicht | 0,79 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 6,99 (€ 5,78 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Behoort tot de lijn :
ESSENTIALS Alle producten in de lijn: ESSENTIALS >>
ESSENTIALS Alle producten in de lijn: ESSENTIALS >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 263 mm | 270, 275 mm | 242 mm | 150, 230 mm | 250 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | - | Amber | - | - |
| Vorm | ||||
| Ovaal | RECHTHOEKIG | Ovaal | Ovaal | - |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | CRISTALLIN | CRISTALLIN | CRISTALLIN | - |
| Lengte | ||||
| 77 mm | 127 mm | 324 mm | - | 352, 355 mm |
| Kleur | ||||
| Wit | Groen | - | Groen | - |
| Hoogte | ||||
| 30 mm | 30 mm | 20 mm | 20 mm | 25 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.792 kg | 1.739 kg | 0.85 kg | 0.85 kg | 1.2 kg |
> Toon volledige vergelijking



