++ Geschikt voor warmtebronnen: Oven, Microgolfoven ++ Diameter: 28 cm ++ Vaatwasbestendig ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
geribde taart-/quichevorm uit silicone met gaten zwart Ø 28cm H 3.2cm
- EENVOUDIG MAKEN VAN QUICHES OF TAARTEN.
- GERIBBELDE VORM.
- PERFORATIEGAATJES VOOR EXTRA KROKANT RESULTAAT.
- ANTI-KLEEF.
Eigenschappen:
brochure
| Functies | |
| Geschikt voor warmtebronnen | Oven, Microgolfoven |
| Onderhoud & Reiniging | |
| Vaatwasbestendig |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Diameter | 28 cm |
| Hoogte | 3,20 cm |
| Materiaal | Silicone |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 28 cm |
| Lengte | 28 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Geribde taart-/quichevorm uit silicone met gaten zwart ø 28m H 3.2cm
LK-1211329N01M033
LK-1211329N01M033
€ 18,99 (€ 15,69 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Geschikt voor warmtebronnen | ||||
| Microgolfoven, Oven | Microgolfoven, Oven | Microgolfoven, Oven | Microgolfoven, Oven | Microgolfoven, Oven |
| Diameter | ||||
| 28 cm | - | - | - | - |
| Vaatwasbestendig | ||||
| Ja | - | - | - | - |
| Gewicht | ||||
| - | 0.913 kg | 0.721 kg | 0.612 kg | 0.354 kg |
| Hoogte | ||||
| 3.2 cm | 10 mm | 10 mm | 10 mm | 15 mm |
| Materiaal | ||||
| Silicone | HOUT | HOUT | - | ROESTVRIJ STAAL |
| Kleur | ||||
| Zwart | Naturel | Naturel | - | Zwart |
| Breedte | ||||
| 28 cm | 351 mm | 318, 325 mm | 275, 304 mm | 350, 355 mm |
| Lengte | ||||
| 28 cm | 415 mm | 405 mm | - | 350 mm |
> Toon volledige vergelijking



