++ Breedte: 233 mm ++ Vorm: Ovaal ++ Materiaal: Metaal ++
Productbeschrijving:
Sapphire, het kostbaar sieraad binnen ons gamma. Een uitgebreide collectie met de kleur van de gelijknamige edelsteen. De diepe tint aan de rand wordt lichter naar het midden toe en zorgt voor een vleugje mysterie, zoals een bepaald ingrediënt veelal voor een gast geheim blijft. Ook de grillige structuur van de steen in zijn ruwe vorm komt terug in het servies. Het materiaal is aardewerk.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 233 mm |
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | Metaal |
| Lengte | 299 mm |
| Kleur | Zwart, Blauw |
| Hoogte | 20 mm |
| Gewicht | 0,74 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 20,99 (€ 17,35 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 233 mm | 270, 275 mm | 242 mm | 150, 230 mm | 250 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | - | Amber | - | - |
| Vorm | ||||
| Ovaal | RECHTHOEKIG | Ovaal | Ovaal | - |
| Materiaal | ||||
| Metaal | CRISTALLIN | CRISTALLIN | CRISTALLIN | - |
| Lengte | ||||
| 299 mm | 127 mm | 324 mm | - | 352, 355 mm |
| Kleur | ||||
| Blauw, Zwart | Groen | - | Groen | - |
| Hoogte | ||||
| 20 mm | 30 mm | 20 mm | 20 mm | 25 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.739 kg | 1.739 kg | 0.85 kg | 0.85 kg | 1.2 kg |
> Toon volledige vergelijking



