++ Breedte: 135 mm ++ Lengte: 155 mm ++ Materiaal: Metaal ++
Productbeschrijving:
Diepe en zachte groenschakeringen, craquelé, contrasterende buitenkant, pittige rand en organische vorm. Niet alleen het lijstje van design eigenschappen is lang, maar ook het assortiment. U kunt deze aardewerken collectie immers gebruiken van apero tot dessert.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 135, 115, 128, 113 |
| Lengte | 155 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Groen |
| Inhoud | 500 ml |
| Hoogte | 80 mm |
| Gewicht | 0,32 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 15,99 (€ 13,21 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 113, 115, 128, 135 mm | 113, 115, 128, 135 | 135, 169, 170 mm | 160 mm | 160 mm |
| Lengte | ||||
| 155 mm | - | 90, 170 mm | 251 mm | 251 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | ASSORTI | - | WIT | WIT |
| Materiaal | ||||
| Metaal | Metaal | CRISTALLIN | Keramiek (aardewerk) | Keramiek (aardewerk) |
| Kleur | ||||
| Groen | - | Grijs | - | - |
| Diameter | ||||
| - | - | 17 cm | - | - |
| Inhoud | ||||
| 500 ml | - | - | - | - |
| Hoogte | ||||
| 80 mm | - | 80 mm | 58 mm | 58 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.32 kg | 1.1 kg | 0.604 kg | 1.372 kg | 1.372 kg |
> Toon volledige vergelijking



