++ Breedte: 150 mm ++ Vorm: Ovaal ++ Materiaal: Metaal ++
Productbeschrijving:
7 formaten, 10 kleuren. Organische schaaltjes voor kleine hapjes en borden voor de grotere mooi dresseerbare bereidingen. Een bonte mengeling van 10 speciale tinten, als versterkend element bij het kleurrijke voedsel van verschillende continenten dat doorgaans bij foodtrucks op de kaart staat. Streetfood Festival is vervaardigd uit aardewerk.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 150, 230 |
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | Metaal |
| Lengte | 274 mm |
| Kleur | Print - Meerkleurig |
| Hoogte | 20 mm |
| Gewicht | 0,75 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 19,99 (€ 16,52 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Behoort tot de lijn :STREETFOOD FESTIVAL
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 150, 230 mm | 270, 275 mm | 242 mm | 150, 230 mm | 250 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | - | Amber | - | - |
| Vorm | ||||
| Ovaal | RECHTHOEKIG | Ovaal | Ovaal | - |
| Materiaal | ||||
| Metaal | CRISTALLIN | CRISTALLIN | CRISTALLIN | - |
| Lengte | ||||
| 274 mm | 127 mm | 324 mm | - | 285, 355 mm |
| Kleur | ||||
| Print - Meerkleurig | Groen | - | Groen | - |
| Hoogte | ||||
| 20 mm | 30 mm | 20 mm | 20 mm | 25 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.75 kg | 1.739 kg | 0.85 kg | 0.85 kg | 1.2 kg |
> Toon volledige vergelijking



