++ Breedte: 90 mm ++ Lengte: 92 mm ++ Materiaal: Metaal ++
Productbeschrijving:
Bij het aperitief met partysnacks en dipsauzen zullen gasten aan Delirio met micromotieven plezier beleven. Ook bij gourmet, wanneer de bekers en schaaltjes met groentenreepjes en blokjes vlees op de draaischotel in het midden van de tafel gepresenteerd worden. Of vul de schaaltjes en bekers met toppings zoals discobolletjes, brésiliennenootjes, caramelsaus. Vervaardigd uit aardewerk.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 90 mm |
| Lengte | 92, 93 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Print - Meerkleurig |
| Inhoud | 100 ml |
| Hoogte | 45 mm |
| Gewicht | 0,11 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 4,50 (€ 3,72 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Behoort tot de lijn :DELIRIO Alle producten in de lijn: DELIRIO >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 90 mm | - | 135, 169, 170 mm | 160 mm | 160 mm |
| Lengte | ||||
| 92, 93 mm | 92, 93 | 90, 170 mm | 251 mm | 251 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | ASSORTI | - | WIT | WIT |
| Materiaal | ||||
| Metaal | Metaal | CRISTALLIN | Keramiek (aardewerk) | Keramiek (aardewerk) |
| Kleur | ||||
| Print - Meerkleurig | - | Grijs | - | - |
| Diameter | ||||
| - | - | 17 cm | - | - |
| Inhoud | ||||
| 100 ml | - | - | - | - |
| Hoogte | ||||
| 45 mm | - | 80 mm | 58 mm | 58 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.105 kg | 1.1 kg | 0.604 kg | 1.372 kg | 1.372 kg |
> Toon volledige vergelijking



