++ Breedte: 114 mm ++ Lengte: 117 mm ++ Materiaal: Metaal ++
Productbeschrijving:
7 formaten, 10 kleuren. Organische schaaltjes voor kleine hapjes en borden voor de grotere mooi dresseerbare bereidingen. Een bonte mengeling van 10 speciale tinten, als versterkend element bij het kleurrijke voedsel van verschillende continenten dat doorgaans bij foodtrucks op de kaart staat. Streetfood Festival is vervaardigd uit aardewerk.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 114, 88 |
| Lengte | 117 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Print - Meerkleurig |
| Inhoud | 350 ml |
| Hoogte | 80 mm |
| Gewicht | 0,32 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 15,50 (€ 12,81 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Behoort tot de lijn :STREETFOOD FESTIVAL
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 88, 114 mm | 88, 114 | 110, 169, 170 mm | 160 mm | 160 mm |
| Lengte | ||||
| 117 mm | - | 90, 170 mm | 160 mm | 160 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | ASSORTI | - | WIT | WIT |
| Materiaal | ||||
| Metaal | Metaal | CRISTALLIN | Keramiek (aardewerk) | Keramiek (aardewerk) |
| Kleur | ||||
| Print - Meerkleurig | - | Grijs | - | - |
| Diameter | ||||
| - | - | 17 cm | - | - |
| Inhoud | ||||
| 350 ml | - | - | - | - |
| Hoogte | ||||
| 80 mm | - | 80 mm | 58 mm | 58 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.316 kg | 1.1 kg | 0.604 kg | 1.372 kg | 1.372 kg |
> Toon volledige vergelijking



