++ Materiaal: Kunstof ++ Inhoud: 900 ml ++ Breedte: 165 mm ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Smart Fresh Vershouddoos Vk 0.9l Blauw 16x16x7cm
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Materiaal | Kunstof |
| Inhoud | 900 ml |
| Breedte | 165, 164 |
| Gewicht | 0,15 kg |
| Lengte | 161 mm |
| Hoogte | 72 mm |
| Kleur | Blauw |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Materiaal | ||||
| Kunstof | - | CRISTALLIN | CRISTALLIN | Kunstof |
| Inhoud | ||||
| 900 ml | - | 1520 ml | 640 ml | 0.9, 900 Liter |
| Breedte | ||||
| 164, 165 mm | 110, 169, 170, 193, 450 mm | 160, 168 mm | 128 mm | 162 mm |
| Geschikt voor de microgolfoven | ||||
| - | - | - | - | Ja |
| Geschikt voor de koelkast | ||||
| - | - | - | - | Ja |
| Vaatwasbestendig | ||||
| - | - | - | - | Ja |
| Gewicht | ||||
| 0.15 kg | 1.186 kg | 1.08 kg | 0.557 kg | 0.15 kg |
| Lengte | ||||
| 161 mm | 310, 316 mm | 250 mm | 175 mm | 251 mm |
| Hoogte | ||||
| 72 mm | 150 mm | 70 mm | 55, 60 mm | 70 mm |
| Kleur | ||||
| Blauw | - | Transparant | Transparant | Rood |
| Met deksel | ||||
| - | - | - | - | Ja |
| Geschikt voor de diepvriezer | ||||
| - | - | - | - | Ja |
> Toon volledige vergelijking




