++ Kleur: Wit ++ Materiaal: Metaal ++ Breedte: 168 mm ++
Productbeschrijving:
Splendido is een serviescollectie uit aardewerk waarbij vooral het ruwe, korrelige oppervlak opvalt. De concentrische cirkels - donker aan de randen en steeds bleker wordend naar het centrum -vestigen de aandacht op het lekkers in het midden van het bord.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 168 mm |
| Kleur/Stijl | BRUIN |
| Lengte | 90, 170 |
| Hoogte | 15 mm |
| Gewicht | 0,32 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 13,99 (€ 11,56 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Diameter | ||||
| - | - | 20 cm | - | 21 cm |
| Kleur | ||||
| Wit | Bruin | Grijs | Bruin | Grijs, Groen |
| Materiaal | ||||
| Metaal | CRISTALLIN | Metaal | CRISTALLIN | Metaal |
| Breedte | ||||
| 168 mm | 24 mm | - | , 150, 201, 232 mm | 210 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| BRUIN | - | - | - | - |
| Lengte | ||||
| 90, 170 mm | 345 mm | - | 500 mm | 210 mm |
| Hoogte | ||||
| 15 mm | 20 mm | - | 18 mm | 20 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.315 kg | 1.282 kg | 1.488 kg | 0.746 kg | 0.635 kg |
> Toon volledige vergelijking



