++ Inhoud: 220 ml ++ Kleur: Bruin ++ Materiaal: Metaal ++
Productbeschrijving:
Begona is een nieuwe serviescollectie die zich onderscheidt door het materiaalreliëf. Deze collectie is bovendien bijzonder trendy door de organische contouren met hoge randen. Het servies is gemaakt uit aardewerk en springt in het oog door de kleurschakeringen en de ruwe vormen.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 220 ml |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 105, 135 |
| Lengte | 78 mm |
| Hoogte | 80 mm |
| Gewicht | 0,21 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 8,99 (€ 7,43 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Inhoud | ||||
| 220 ml | - | - | 370 ml | 330 ml |
| Kleur | ||||
| Bruin | - | - | - | Grijs |
| Materiaal | ||||
| Metaal | Metaal | Metaal | Porselein | Metaal |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | ASSORTI | ASSORTI | - | - |
| Breedte | ||||
| 105, 135 mm | 85 mm | 85 mm | 88, 100, 113, 115, 135 mm | 85, 105, 135 mm |
| Lengte | ||||
| 78 mm | 85 mm | 85 mm | - | 85 mm |
| Hoogte | ||||
| 80 mm | 8 mm | 8 mm | 104 mm | 68 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.21 kg | 0.61 kg | 0.61 kg | 1.32 kg | 0.25 kg |
> Toon volledige vergelijking



