++ Kleur: Bruin, Grijs ++ Materiaal: CRISTALLIN ++ Breedte: 138 mm ++
Productbeschrijving:
Iowa Taupe Ondertas D14cm
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Bruin, Grijs |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Breedte | 138 mm |
| Kleur/Stijl | Taupe |
| Lengte | 530 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Gewicht | 0,24 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 13,50 (€ 11,16 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Kleur | ||||
| Bruin, Grijs | Zwart | Blauw, Zwart | Blauw, Zwart | Blauw, Wit |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | CRISTALLIN | Metaal | Metaal | CRISTALLIN |
| Breedte | ||||
| 138 mm | 183 mm | 112 mm | 160, 170 mm | 135, 140 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| Taupe | - | - | - | - |
| Lengte | ||||
| 530 mm | 510 mm | 150 mm | 251 mm | 530 mm |
| Hoogte | ||||
| 10 mm | 35 mm | 20 mm | 20 mm | 10 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.239 kg | 0.639 kg | 0.147 kg | 0.325 kg | 0.173 kg |
> Toon volledige vergelijking



