++ Breedte: 158 mm ++ Lengte: 251 mm ++ Materiaal: CRISTALLIN ++
Productbeschrijving:
Jungle Kommetje D15,5xh7,5cm 4 Ass
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 158 mm |
| Lengte | 251 mm |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Kleur | Print - Meerkleurig |
| Diameter | 15,50 cm |
| Hoogte | 70 mm |
| Gewicht | 0,35 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 14,50 (€ 11,98 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 158 mm | - | 135, 169, 170 mm | 160 mm | 160 mm |
| Lengte | ||||
| 251 mm | - | 90, 170 mm | 251 mm | 251 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | ASSORTI | - | WIT | WIT |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | Metaal | CRISTALLIN | Keramiek (aardewerk) | Keramiek (aardewerk) |
| Kleur | ||||
| Print - Meerkleurig | - | Grijs | - | - |
| Diameter | ||||
| 15.5 cm | - | 17 cm | - | - |
| Hoogte | ||||
| 70 mm | - | 80 mm | 58 mm | 58 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.354 kg | 1.1 kg | 0.604 kg | 1.372 kg | 1.372 kg |
> Toon volledige vergelijking



