++ Kleur: Oranje ++ Materiaal: CRISTALLIN ++ Diameter kom: 6,60 cm ++
Productbeschrijving:
QUIANDRA ORANGE MINISCHAALTJE 6,6X5,8CM
Prachtige schaaltjes met een witte buiten- en een gekleurde binnenzijde om tapas, amuses of voorgerechtjes in te serveren. Gemaakt van porselein en zeer geschikt voor professioneel gebruik.
Des coupelles magnifiques avec extérieur blanc et intérieur coloré pour la service de tapas, amuses-bouche ou hors d’œuvres. Fabriquées en porcelaine et très appropriées pour usage professionnel.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Oranje |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Diameter kom | 6,60 cm |
| Breedte | 58 mm |
| Lengte | 75 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Gewicht | 0,03 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Quiandra Orange Minischaaltje 6,6x5,8cm H2.3cm - New Bone China
8272107
8272107
€ 2,99 (€ 2,47 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Behoort tot de lijn :
QUIANDRA Alle producten in de lijn: QUIANDRA >>
QUIANDRA Alle producten in de lijn: QUIANDRA >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Kleur | ||||
| Oranje | - | Blauw | Bruin | Bruin |
| Inhoud | ||||
| - | 180 ml | - | - | - |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | Metaal | Metaal | CRISTALLIN | Metaal |
| Diameter kom | ||||
| 6.6 cm | - | 33 cm | 22.5 cm | - |
| Breedte | ||||
| 58 mm | - | 93, 327 mm | 225 mm | 363 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | ASSORTI | Grijsblauw | - | - |
| Lengte | ||||
| 75 mm | - | 330 mm | 250 mm | 510 mm |
| Hoogte | ||||
| 20 mm | - | 82 mm | 117 mm | 140 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.033 kg | 2.307 kg | - | 1.622 kg | 1.73 kg |
> Toon volledige vergelijking




