++ Breedte: 118 mm ++ Lengte: 155 mm ++ Materiaal: Metaal ++
Productbeschrijving:
Aicha Blue Kommetje 15x12,5xh7-8,5cm Ovaal
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 118 mm |
| Lengte | 155 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Blauw |
| Diameter | 15 cm |
| Hoogte | 80 mm |
| Gewicht | 0,37 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 13,50 (€ 11,16 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 118 mm | - | 110, 169, 170 mm | 160 mm | 160 mm |
| Lengte | ||||
| 155 mm | - | 90, 170 mm | 251 mm | 251 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | ASSORTI | - | WIT | WIT |
| Materiaal | ||||
| Metaal | Metaal | CRISTALLIN | Keramiek (aardewerk) | Keramiek (aardewerk) |
| Kleur | ||||
| Blauw | - | Grijs | - | - |
| Diameter | ||||
| 15 cm | - | 17 cm | - | - |
| Hoogte | ||||
| 80 mm | - | 80 mm | 58 mm | 58 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.373 kg | 1.1 kg | 0.604 kg | 1.372 kg | 1.372 kg |
> Toon volledige vergelijking



