++ Breedte: 192 mm ++ Kleur/Stijl: blue ++ Materiaal: CRISTALLIN ++
Productbeschrijving:
Quintana Blue Diep Bord D19,5xh5,2cm 1l
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 192 mm |
| Kleur/Stijl | blue |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Lengte | 195 mm |
| Kleur | Blauw |
| Inhoud | 1 Liter |
| Hoogte | 50 mm |
| Gewicht | 0,75 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 20,99 (€ 17,35 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 192 mm | 150, 230 mm | 190, 220, 222, 225 mm | 275, 290 mm | 233 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| blue | - | - | GROEN | - |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | CRISTALLIN | CRISTALLIN | Metaal | Metaal |
| Lengte | ||||
| 195 mm | 230 mm | 232, 250 mm | 87, 352 mm | 233 mm |
| Kleur | ||||
| Blauw | Bruin | Print - Meerkleurig | - | - |
| Inhoud | ||||
| 1 Liter | - | - | - | - |
| Hoogte | ||||
| 50 mm | 40 mm | 75, 80, 82 mm | 42 mm | 65 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.749 kg | 0.773 kg | 2.27 kg | 1.08 kg | 1.151 kg |
> Toon volledige vergelijking







