++ Kleur: Zwart ++ Materiaal: CRISTALLIN ++ Breedte: 68 mm ++
Productbeschrijving:
Mikura Schaaltje D7xh2,7cm
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Breedte | 68, 70 |
| Kleur/Stijl | BLAUW |
| Lengte | 75 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Gewicht | 0,06 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 4,99 (€ 4,12 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Kleur | ||||
| Zwart | - | Blauw | Bruin | Bruin |
| Inhoud | ||||
| - | 180 ml | - | - | - |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | Metaal | Metaal | CRISTALLIN | Metaal |
| Diameter kom | ||||
| - | - | 33 cm | 22.5 cm | - |
| Breedte | ||||
| 68, 70 mm | 68, 70 | 93, 327 mm | 225 mm | 363 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| BLAUW | ASSORTI | Grijsblauw | - | - |
| Lengte | ||||
| 75 mm | - | 330 mm | 250 mm | 510 mm |
| Hoogte | ||||
| 25 mm | - | 82 mm | 117 mm | 140 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.059 kg | 2.307 kg | - | 1.622 kg | 1.73 kg |
> Toon volledige vergelijking



