++ Breedte: 293 mm ++ Lengte: 397 mm ++ Materiaal: ROESTVRIJ STAAL ++
Productbeschrijving:
Braadslede 39x29xh5,5cm
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 293, 290 |
| Lengte | 397 mm |
| Materiaal | ROESTVRIJ STAAL |
| Kleur | Grijs |
| Kleur/Stijl | Donkergrijs |
| Gewicht | 0,20 kg |
| Hoogte | 55 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 22,50 (€ 18,60 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
| Breedte | |
| 290, 293 mm | 258, 260 mm |
| Lengte | |
| 397 mm | 324 mm |
| Materiaal | |
| ROESTVRIJ STAAL | ROESTVRIJ STAAL |
| Kleur | |
| Grijs | Grijs |
| Kleur/Stijl | |
| Donkergrijs | Donkergrijs |
| Gewicht | |
| 0.2 kg | 0.2 kg |
| Hoogte | |
| 55 mm | 67 mm |
> Toon volledige vergelijking



