++ Diameter: 18,50 cm ++ Materiaal: CRISTALLIN ++ Gewicht: 0,38 kg ++
Productbeschrijving:
Tasty White Ovenschotel 18,5x11,5xh5cm Ovaal
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Diameter | 18,50 cm |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Gewicht | 0,38 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 135, 115, 113 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 185 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 13,50 (€ 11,16 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Behoort tot de lijn :
TASTY
Alle producten in de lijn: TASTY >>
TASTY
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Diameter | ||||
| 18.5 cm | - | - | - | - |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | - | - | CRISTALLIN | Gietijzer |
| Gewicht | ||||
| 0.381 kg | 3.77 kg | 1.4 kg | 2.15 kg | 3.5 kg |
| Vaatwasbestendig | ||||
| - | - | - | Ja | - |
| Geschikt voor de microgolfoven | ||||
| - | - | - | Ja | - |
| Geschikt voor de oven | ||||
| - | - | - | Ja | - |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | - | GRIJSGROEN | - | - |
| Vorm | ||||
| Ovaal | - | RECHTHOEKIG | - | - |
| Inhoud | ||||
| - | - | - | 2.1 Liter | - |
| Hoogte | ||||
| 50 mm | - | 75, 90 mm | 75, 90 | 75, 90 |
| Breedte | ||||
| 113, 115, 135 mm | 113, 115, 135 | 243, 250, 255, 1400 mm | 243, 250, 255, 1400 | 243, 250, 255, 1400 |
| Kleur | ||||
| Wit | - | - | - | Zwart |
| Lengte | ||||
| 185 mm | - | 405, 432 mm | 405, 432 | 405, 432 |
> Toon volledige vergelijking



