++ Kleur: Paars ++ Breedte: 90 mm ++ Gewicht: 0,39 kg ++
Productbeschrijving:
Drinkbeker Skull Mt Rietje 9x9xh15cm
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Paars |
| Breedte | 90 mm |
| Gewicht | 0,39 kg |
| Hoogte | 190 mm |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 5,99 (€ 4,95 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
| Inhoud | |
| - | 750 ml |
| Kleur | |
| Paars | Transparant |
| Breedte | |
| 90 mm | 112 mm |
| Gewicht | |
| 0.39 kg | 0.12 kg |
| Hoogte | |
| 190 mm | 260 mm |
| Lengte | |
| - | 75 mm |
| Materiaal | |
| CRISTALLIN | Kunstof |
> Toon volledige vergelijking



