++ Breedte: 88 mm ++ Lengte: 90 mm ++ Materiaal: CRISTALLIN ++
Productbeschrijving:
Quintana Blue Kommetje D9xh4,2cm 13cl
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 88 mm |
| Lengte | 90 mm |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Kleur | Blauw |
| Inhoud | 130 ml |
| Hoogte | 40 mm |
| Gewicht | 0,12 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 5,99 (€ 4,95 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 88 mm | - | 135, 169, 170 mm | 160 mm | 160 mm |
| Lengte | ||||
| 90 mm | - | 90, 170 mm | 251 mm | 251 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | ASSORTI | - | WIT | WIT |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | Metaal | CRISTALLIN | Keramiek (aardewerk) | Keramiek (aardewerk) |
| Kleur | ||||
| Blauw | - | Grijs | - | - |
| Diameter | ||||
| - | - | 17 cm | - | - |
| Inhoud | ||||
| 130 ml | - | - | - | - |
| Hoogte | ||||
| 40 mm | - | 80 mm | 58 mm | 58 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.124 kg | 1.1 kg | 0.604 kg | 1.372 kg | 1.372 kg |
> Toon volledige vergelijking



