++ Breedte: 282 mm ++ Vorm: Ovaal ++ Materiaal: MELAMINE ++
Productbeschrijving:
Laguna Azzurro Unbreakable Plat Bord D28 Cm - Melamine
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 282, 280 |
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | MELAMINE |
| Diameter | 28 cm |
| Lengte | 283 mm |
| Kleur | Wit, Blauw |
| Hoogte | 20 mm |
| Gewicht | 0,45 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 14,50 (€ 11,98 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Behoort tot de lijn :
LAGUNA AZZURRO UNBREAKABLE
Alle producten in de lijn: LAGUNA AZZURRO UNBREAKABLE >>
LAGUNA AZZURRO UNBREAKABLE
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 280, 282 mm | 270, 275 mm | 242 mm | 150, 230 mm | 250 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | - | Amber | - | - |
| Vorm | ||||
| Ovaal | RECHTHOEKIG | Ovaal | Ovaal | - |
| Materiaal | ||||
| MELAMINE | CRISTALLIN | CRISTALLIN | CRISTALLIN | - |
| Diameter | ||||
| 28 cm | - | - | - | - |
| Lengte | ||||
| 283 mm | 127 mm | 324 mm | - | 352, 355 mm |
| Kleur | ||||
| Blauw, Wit | Groen | - | Groen | - |
| Hoogte | ||||
| 20 mm | 30 mm | 20 mm | 20 mm | 25 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.45 kg | 1.739 kg | 0.85 kg | 0.85 kg | 1.2 kg |
> Toon volledige vergelijking



