++ Inhoud: 400 ml ++ Kleur: Transparant ++ Hoogte: 120 mm ++
Productbeschrijving:
Koffiemaker 0.4l D10xh12cm Glas
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 400 ml |
| Kleur | Transparant |
| Hoogte | 120 mm |
| Breedte | 135, 112 |
| Lengte | 115 mm |
| Gewicht | 0,29 kg |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 11,- (€ 9,09 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Inhoud | ||||
| 400 ml | - | - | - | - |
| Kleur | ||||
| Transparant | - | - | - | - |
| Hoogte | ||||
| 120 mm | 210 mm | 175 mm | 100 mm | 220 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | blue | ROOD WIT | ROOD WIT | blue |
| Breedte | ||||
| 112, 135 mm | 130, 165 mm | 113, 115 mm | 169, 170 mm | 115, 135, 170 mm |
| Lengte | ||||
| 115 mm | 170, 220 mm | 530 mm | 530 mm | 170, 220 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.29 kg | 0.96 kg | 0.636 kg | 0.46 kg | 0.704 kg |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | ALUMINIUM | ALUMINIUM | ALUMINIUM | ALUMINIUM |
> Toon volledige vergelijking



