++ Inhoud: 140 ml ++ Kleur: Grijs, Zilver ++ Hoogte: 215 mm ++
Productbeschrijving:
Brikka Koffiemaker 4 Tassen
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 140 ml |
| Kleur | Grijs, Zilver |
| Hoogte | 215 mm |
| Breedte | 120, 113 |
| Lengte | 251 mm |
| Gewicht | 1,55 kg |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 106,50 (€ 88,02 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Inhoud | ||||
| 140 ml | - | - | - | - |
| Kleur | ||||
| Grijs, Zilver | Grijs, Zilver | Grijs, Zilver | Grijs, Zilver | Grijs, Zilver |
| Hoogte | ||||
| 215 mm | 210 mm | 175 mm | 100 mm | 220 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | blue | ROOD WIT | ROOD WIT | blue |
| Breedte | ||||
| 113, 120 mm | 130, 165 mm | 113, 115 mm | 169, 170 mm | 115, 135, 170 mm |
| Lengte | ||||
| 251 mm | 170, 220 mm | 530 mm | 530 mm | 170, 220 mm |
| Gewicht | ||||
| 1.55 kg | 0.96 kg | 0.636 kg | 0.46 kg | 0.704 kg |
| Materiaal | ||||
| ALUMINIUM | ALUMINIUM | ALUMINIUM | ALUMINIUM | ALUMINIUM |
> Toon volledige vergelijking



