++ Materiaal: CRISTALLIN ++ Gewicht: 0,39 kg ++ Vorm: Ovaal ++
Productbeschrijving:
Brisbane Orange Ovenschotel D15,2xh4cm Met 2 Grepen D15.2-20xh4-5cm
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Gewicht | 0,39 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 157 mm |
| Kleur | Oranje |
| Lengte | 201 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Brisbane Orange Ovenschotel D15,2xh4cm Met 2 Grepen D15.2-20xh4-5cm
1480152
1480152
€ 12,99 (€ 10,74 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Behoort tot de lijn :BRISBANE Alle producten in de lijn: BRISBANE >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | - | - | CRISTALLIN | Gietijzer |
| Gewicht | ||||
| 0.387 kg | 3.77 kg | 1.4 kg | 2.15 kg | 3.5 kg |
| Vaatwasbestendig | ||||
| - | - | - | Ja | - |
| Geschikt voor de microgolfoven | ||||
| - | - | - | Ja | - |
| Geschikt voor de oven | ||||
| - | - | - | Ja | - |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | - | GRIJSGROEN | - | - |
| Vorm | ||||
| Ovaal | - | RECHTHOEKIG | - | - |
| Inhoud | ||||
| - | - | - | 2.1 Liter | - |
| Hoogte | ||||
| 50 mm | - | 75, 90 mm | 75, 90 | 75, 90 |
| Breedte | ||||
| 157 mm | - | 243, 250, 255, 1400 mm | 243, 250, 255, 1400 | 243, 250, 255, 1400 |
| Kleur | ||||
| Oranje | - | - | - | Zwart |
| Lengte | ||||
| 201 mm | - | 405, 432 mm | 405, 432 | 405, 432 |
> Toon volledige vergelijking



