++ Inhoud: 1.200 ml ++ Hoogte: 88 mm ++ Breedte: 154 mm ++
Productbeschrijving:
Smart To Go Eco Lunchbox 1.2l Bestekset Sausecup 20.3x15.4x8.8cm
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 1.200 ml |
| Hoogte | 88 mm |
| Breedte | 154 mm |
| Lengte | 203 mm |
| Gewicht | 0,06 kg |
| Materiaal | Kunstof |
| Kleur | Groen |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 10,50 (€ 8,68 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Behoort tot de lijn :SMART TO GO
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Inhoud | ||||
| 1200 ml | - | 1600 ml | 1000 ml | 1100 ml |
| Hoogte | ||||
| 88 mm | 65 mm | 96 mm | 66 mm | 88 mm |
| Breedte | ||||
| 154 mm | 200 mm | 220 mm | 198 mm | 162 mm |
| Lengte | ||||
| 203 mm | 77 mm | 220 mm | - | 251 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.06 kg | 0.312 kg | 0.06 kg | 0.06 kg | 0.06 kg |
| Materiaal | ||||
| Kunstof | Kunstof | Kunstof | Kunstof | Kunstof |
| Kleur | ||||
| Groen | - | Groen | Groen | Groen |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | TRANSPARANT | - | - | - |
> Toon volledige vergelijking



