CLASSIC KOOKPOT D22CM 4.18L ROESTVRIJ STAAL ALLE VUREN
Bij deze no-nonsense Cosy & Trendy reeks komt gebruiksgemak op de eerste plaats. Zo is de pot voorzien van inhoudsmarkeringen, heeft het deksel een stoomgaatje om overkoken te vermijden en is de pot vaatwasserbestendig én geschikt voor inductievuren. Dit artikel is gemaakt uit roestvrij staal met een ingekapselde aluminium bodem. Dit zorgt voor een nog betere warmtespreiding.
This no-nonsense Cosy & Trendy series puts user comfort first. For one thing, the Classic series comes with volume markings and the lids have a steam vent to stop liquids from boiling over. In addition, the Classic series is dishwasher-safe as well as suited for induction cookers. All cooking pots and pans are made from stainless steel with an encapsulated aluminium base ensuring optimum heat conduction.
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 4,18 Liter |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Kleur | Grijs, Zilver |
| Breedte | 220 mm |
| Lengte | 220 mm |
| Gewicht | 0,99 kg |
| Hoogte | 220 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
CLASSIC
|
|
|
|
|
| Inhoud | ||||
| 4.18 Liter | 6000 ml | - | - | - |
| Materiaal | ||||
| ALUMINIUM | Gietijzer | Gietijzer | Gietijzer | Gietijzer |
| Kleur | ||||
| Grijs, Zilver | Bruin | Geel | - | - |
| Breedte | ||||
| 220 mm | 240, 288, 333 mm | 282, 287 mm | 340 mm | 287 mm |
| Lengte | ||||
| 220 mm | - | 93, 353 mm | 355 mm | 353 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.985 kg | 6.3 kg | 6.6 kg | 6.6 kg | 6.92 kg |
| Hoogte | ||||
| 220 mm | 145, 170 mm | 130, 180 mm | 160 mm | 180 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | ROEST | Amber Gold | Mat Zwart | ROOD WIT |



