Cosy & Trendy Streetfood Light Grey Bord Ov 15x11.5cm
++ Diameter: 15 cm ++ Kleur: Grijs ++ Materiaal: Metaal ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
7 formaten, 10 kleuren. Organische schaaltjes voor kleine hapjes en borden voor de grotere mooi dresseerbare bereidingen. Een bonte mengeling van 10 speciale tinten, als versterkend element bij het kleurrijke voedsel van verschillende continenten dat doorgaans bij foodtrucks op de kaart staat. Streetfood Festival is vervaardigd uit aardewerk.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Diameter | 15 cm |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 118 mm |
| Kleur/Stijl | Light Grey |
| Lengte | 150 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Gewicht | 0,08 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
alternatieven op voorraad:
Behoort tot de lijn :
STREETFOOD Alle producten in de lijn: STREETFOOD >>
STREETFOOD Alle producten in de lijn: STREETFOOD >>
Vergelijkbare en/of betere producten
€ 6,99 (€ 5,78 excl BTW)
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
| Diameter | ||||
| 15 cm | - | 20 cm | - | 21 cm |
| Kleur | ||||
| Grijs | Bruin | Grijs | Bruin | Grijs, Groen |
| Materiaal | ||||
| Metaal | CRISTALLIN | Metaal | CRISTALLIN | Metaal |
| Breedte | ||||
| 118 mm | 24 mm | - | , 150, 201, 232 mm | 210 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| Light Grey | - | - | - | - |
| Lengte | ||||
| 150 mm | 345 mm | - | 500 mm | 210 mm |
| Hoogte | ||||
| 20 mm | 20 mm | - | 18 mm | 20 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.075 kg | 1.282 kg | 1.488 kg | 0.746 kg | 0.635 kg |
> Toon volledige vergelijking











