++ Breedte: 220 mm ++ Kleur/Stijl: Parelmoer ++ Materiaal: Metaal ++
Productbeschrijving:
Astera Pearl Diep Bord D21,7xh4,7cm
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 220, 230 |
| Kleur/Stijl | Parelmoer |
| Materiaal | Metaal |
| Lengte | 262 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 47 mm |
| Gewicht | 0,72 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 28,50 (€ 23,55 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 220, 230 mm | 150, 230 mm | 190, 220, 222, 225 mm | 275, 290 mm | 233 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| Parelmoer | - | - | GROEN | - |
| Materiaal | ||||
| Metaal | CRISTALLIN | CRISTALLIN | Metaal | Metaal |
| Lengte | ||||
| 262 mm | 230 mm | 232, 250 mm | 352, 510 mm | 233 mm |
| Kleur | ||||
| Wit | Bruin | Print - Meerkleurig | - | - |
| Hoogte | ||||
| 47 mm | 40 mm | 75, 80, 82 mm | 42 mm | 65 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.715 kg | 0.773 kg | 2.27 kg | 1.08 kg | 1.151 kg |
> Toon volledige vergelijking





