++ Breedte: 73 mm ++ Lengte: 73 mm ++ Kleur/Stijl: Grijsblauw ++
Productbeschrijving:
Astera Ocean Mini-aperoschaaltje D7,5cm H3,4cm
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 73 mm |
| Lengte | 73 mm |
| Kleur/Stijl | Grijsblauw |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Blauw |
| Hoogte | 35 mm |
| Gewicht | 0,08 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 4,50 (€ 3,72 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 73 mm | - | 110, 169, 170 mm | 160 mm | 160 mm |
| Lengte | ||||
| 73 mm | - | 90, 170 mm | 251 mm | 251 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| Grijsblauw | ASSORTI | - | WIT | WIT |
| Materiaal | ||||
| Metaal | Metaal | CRISTALLIN | Keramiek (aardewerk) | Keramiek (aardewerk) |
| Kleur | ||||
| Blauw | - | Grijs | - | - |
| Diameter | ||||
| - | - | 17 cm | - | - |
| Hoogte | ||||
| 35 mm | - | 80 mm | 58 mm | 58 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.075 kg | 1.1 kg | 0.604 kg | 1.372 kg | 1.372 kg |
> Toon volledige vergelijking





