++ Diameter: 24 cm ++ Kleur: Bruin ++ Kleur/Stijl: ROZE ++
Productbeschrijving:
Cerapro Braadpan Terracotta D24cm Ns
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Diameter | 24 cm |
| Kleur | Bruin |
| Kleur/Stijl | ROZE |
| Lengte | 432 mm |
| Hoogte | 75 mm |
| Gewicht | 0,74 kg |
| Breedte | 290, 240, 246 |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 49,50 (€ 40,91 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Behoort tot de lijn :
CERAPRO Alle producten in de lijn: CERAPRO >>
CERAPRO Alle producten in de lijn: CERAPRO >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Materiaal | ||||
| - | ALUMINIUM | ALUMINIUM | ALUMINIUM | - |
| Diameter | ||||
| 24 cm | - | - | - | - |
| Kleur | ||||
| Bruin | - | - | - | - |
| Kleur/Stijl | ||||
| ROZE | Mat Zwart | BLAUW | ROZE | - |
| Lengte | ||||
| 432 mm | - | - | - | 495, 500 mm |
| Hoogte | ||||
| 75 mm | - | - | - | 82 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.744 kg | 2.045 kg | 2.045 kg | 2.045 kg | 1.419 kg |
| Breedte | ||||
| 240, 246, 290 mm | 240, 246, 290 | 240, 246, 290 | 240, 246, 290 | 295 mm |
> Toon volledige vergelijking





