++ Inhoud: 4.600 ml ++ Materiaal: Gietijzer ++ Kleur: Groen ++
Productbeschrijving:
Fontestic Kookpot Green Heron D24xh11.6c M 4.6l Gietijzer Met Deksel
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 4.600 ml |
| Materiaal | Gietijzer |
| Kleur | Groen |
| Breedte | 290, 22, 246 |
| Lengte | 500 mm |
| Gewicht | 5,10 kg |
| Hoogte | 118 mm |
| Kleur/Stijl | Green Heron |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Fontestic Kookpot Green Heron D24xh11.6c M 4.6l Gietijzer Met Deksel
1485524
1485524
€ 105,50 (€ 87,19 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Behoort tot de lijn :
FONTESTIC
Alle producten in de lijn: FONTESTIC >>
FONTESTIC
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Inhoud | ||||
| 4600 ml | 6000 ml | - | - | - |
| Materiaal | ||||
| Gietijzer | Gietijzer | Gietijzer | Gietijzer | Gietijzer |
| Kleur | ||||
| Groen | Bruin | Geel | Bruin | - |
| Breedte | ||||
| 22, 246, 290 mm | 22, 288, 333 mm | 282, 287 mm | 282, 287 mm | 287 mm |
| Lengte | ||||
| 500 mm | - | 299, 353 mm | 299, 353 mm | 353 mm |
| Gewicht | ||||
| 5.1 kg | 6.3 kg | 6.6 kg | 6.6 kg | 6.92 kg |
| Hoogte | ||||
| 118 mm | 145, 170 mm | 130, 180 mm | 130, 180 mm | 180 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| Green Heron | ROEST | Amber Gold | ROEST | ROOD WIT |
> Toon volledige vergelijking





