++ Inhoud: 360 ml ++ Materiaal: CRISTALLIN ++ Kleur/Stijl: MULTIKLEUR ++
Productbeschrijving:
Beker D8xh10.5cm Logo Cosy-trendy 36cl
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 360 ml |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Kleur/Stijl | MULTIKLEUR |
| Breedte | 114, 88 |
| Lengte | 78 mm |
| Hoogte | 105 mm |
| Gewicht | 0,27 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 5,50 (€ 4,55 excl BTW)
tot einde voorraad
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Inhoud | ||||
| 360 ml | - | - | 370 ml | 330 ml |
| Kleur | ||||
| - | - | - | - | Grijs |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | Metaal | Metaal | Porselein | Metaal |
| Kleur/Stijl | ||||
| MULTIKLEUR | ASSORTI | ASSORTI | - | - |
| Breedte | ||||
| 88, 114 mm | 85 mm | 85 mm | 88, 100, 113, 115, 135 mm | 85, 105, 135 mm |
| Lengte | ||||
| 78 mm | 85 mm | 85 mm | - | 85 mm |
| Hoogte | ||||
| 105 mm | 8 mm | 8 mm | 104 mm | 68 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.269 kg | 0.61 kg | 0.61 kg | 1.32 kg | 0.25 kg |
> Toon volledige vergelijking



