++ Gewicht: 1 kg ++ Kleur/Stijl: TRANSPARANT ++ Vorm: VIERKANT ++
Productbeschrijving:
Classic Ovenschotel Vierkant 2l 25x21xh6cm
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Gewicht | 1 kg |
| Kleur/Stijl | TRANSPARANT |
| Vorm | VIERKANT |
| Inhoud | 2.000 ml |
| Hoogte | 60, 62 |
| Breedte | 190, 220 |
| Lengte | 250 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 18,50 (€ 15,29 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Materiaal | ||||
| - | - | - | CRISTALLIN | Gietijzer |
| Gewicht | ||||
| 1 kg | 3.77 kg | 1.4 kg | 2.15 kg | 3.5 kg |
| Vaatwasbestendig | ||||
| - | - | - | Ja | - |
| Geschikt voor de microgolfoven | ||||
| - | - | - | Ja | - |
| Geschikt voor de oven | ||||
| - | - | - | Ja | - |
| Kleur/Stijl | ||||
| TRANSPARANT | - | GRIJSGROEN | - | - |
| Vorm | ||||
| VIERKANT | - | RECHTHOEKIG | - | - |
| Inhoud | ||||
| 2000 ml | - | - | 2.1 Liter | - |
| Hoogte | ||||
| 60, 62 mm | 60, 62 | 75, 90 mm | 75, 90 | 75, 90 |
| Breedte | ||||
| 190, 220 mm | 190, 220 | 243, 250, 255, 1400 mm | 243, 250, 255, 1400 | 243, 250, 255, 1400 |
| Kleur | ||||
| 243, 250, 255, 1400 | 243, 250, 255, 1400 | 243, 250, 255, 1400 | 243, 250, 255, 1400 | Zwart |
| Lengte | ||||
| 250 mm | - | 405, 432 mm | 405, 432 | 405, 432 |
> Toon volledige vergelijking



