++ Inhoud: 130 ml ++ Hoogte: 170 mm ++ Kleur/Stijl: WIT GRIJS ++
Productbeschrijving:
Moka Exclusive Koffiemaker Zwart 3t
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 130 ml |
| Hoogte | 170 mm |
| Kleur/Stijl | WIT GRIJS |
| Breedte | 105, 106, 135 |
| Lengte | 530 mm |
| Gewicht | 0,49 kg |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 58,50 (€ 48,35 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Inhoud | ||||
| 130 ml | - | - | - | - |
| Hoogte | ||||
| 170 mm | 210 mm | 175 mm | 100 mm | 220 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| WIT GRIJS | blue | ROOD WIT | ROOD WIT | blue |
| Breedte | ||||
| 105, 106, 135 mm | 130, 165 mm | 113, 115 mm | 169, 170 mm | 115, 135, 170 mm |
| Lengte | ||||
| 530 mm | 170, 220 mm | 530 mm | 530 mm | 170, 220 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.49 kg | 0.96 kg | 0.636 kg | 0.46 kg | 0.704 kg |
| Materiaal | ||||
| ALUMINIUM | ALUMINIUM | ALUMINIUM | ALUMINIUM | ALUMINIUM |
> Toon volledige vergelijking



