++ Breedte: 190 mm ++ Vorm: RECHTHOEKIG ++ Materiaal: CRISTALLIN ++
Productbeschrijving:
De serie Avantgarde uit de Cosy&Trendy collectie dankt zijn succes aan zijn strakke vormgeving. Dit servies is heel uitgebreid waardoor de mogelijkheden aan combinaties eindeloos zijn. Dit servies is heel kwalitatief en creëert een eigentijdse, hedendaagse sfeer aan tafel.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 190 mm |
| Vorm | RECHTHOEKIG |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Lengte | 310 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 25 mm |
| Gewicht | 0,90 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 18,50 (€ 15,29 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Behoort tot de lijn :
AVANTGARDE Alle producten in de lijn: AVANTGARDE >>
AVANTGARDE Alle producten in de lijn: AVANTGARDE >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 190 mm | 270, 275 mm | 242 mm | 150, 230 mm | 250 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | - | Amber | - | - |
| Vorm | ||||
| RECHTHOEKIG | RECHTHOEKIG | Ovaal | Ovaal | - |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | CRISTALLIN | CRISTALLIN | CRISTALLIN | - |
| Lengte | ||||
| 310 mm | 127 mm | 324 mm | - | 352, 355 mm |
| Kleur | ||||
| Wit | Groen | - | Groen | - |
| Hoogte | ||||
| 25 mm | 30 mm | 20 mm | 20 mm | 25 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.903 kg | 1.739 kg | 0.85 kg | 0.85 kg | 1.2 kg |
> Toon volledige vergelijking



