++ Breedte: 282 mm ++ Vorm: Ovaal ++ Materiaal: CRISTALLIN ++
Productbeschrijving:
De serie Everyday uit de Cosy&Trendy collectie is een uitgesproken klassieker maar nog steeds een bestseller. De eenvoudige vorm is nog steeds charmant, elegant en overal toepasbaar. De Everyday dankt zijn succes aan zijn vertrouwde basisvorm en zijn gebruiksvriendelijkheid.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 282, 280 |
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Lengte | 335 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 25 mm |
| Gewicht | 6,80 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 280, 282 mm | 270, 275 mm | 242 mm | 150, 230 mm | 250 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | - | Amber | - | - |
| Vorm | ||||
| Ovaal | RECHTHOEKIG | Ovaal | Ovaal | - |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | CRISTALLIN | CRISTALLIN | CRISTALLIN | - |
| Lengte | ||||
| 335 mm | 127 mm | 324 mm | - | 352, 355 mm |
| Kleur | ||||
| Wit | Groen | - | Groen | - |
| Hoogte | ||||
| 25 mm | 30 mm | 20 mm | 20 mm | 25 mm |
| Gewicht | ||||
| 6.798 kg | 1.739 kg | 0.85 kg | 0.85 kg | 1.2 kg |
> Toon volledige vergelijking



