++ Diameter: 28 cm ++ Inhoud: 17,20 Liter ++ Geschikt voor warmtebronnen: Inductie, Gasvuur, Elektrische kookplaat, Oven, Vitrokeramisch ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Tijdloos en slim design: strakke lijnen, comfortabele grepen en hoogwaardig roestvrij staal. De Chef reeks staat boven elke trend en heeft de laatste 20 jaar al veel koks weten te overtuigen. Een best-seller binnen het Beka gamma! Deze uitgebreide reeks laat u toe om volgens uw eigen noden een assortiment samen te stellen.
- Grote hoge kookpot, ideaal voor het bereiden van grote porties.
- Roestvrij stalen deksel met stoomgaatjes om damp te laten ontsnappen en overkoken of dansen van het deksel te voorkomen.
- Ergonomische grepen met rivetten voor extra veiligheid.
- 3-lagige sandwichbodem zorgt voor een gelijkmatige warmtegeleiding en optimaal warmtebehoud.
- De volumeaanduiding aan de binnenzijde helpt u bij het afmeten van de juiste hoeveelheid.
- Door de afgeronde boord kan u gemakkelijk gieten zonder te morsen.
- Gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal.
Eigenschappen:
brochure
| Functies | |
| Geschikt voor warmtebronnen | Inductie, Gasvuur, Elektrische kookplaat, Oven, Vitrokeramisch |
| Onderhoud & Reiniging | |
| Vaatwasbestendig |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Diameter | 28 cm |
| Inhoud | 17,20 Liter |
| Materiaal | ROESTVRIJ STAAL, Inox |
| Met deksel |
|
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 31 cm |
| Gewicht | 3,40 kg |
| Lengte | 34 cm |
| Hittebestendige handvaten |
|
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 185,- (€ 152,89 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
| Diameter | |||
| 28 cm | - | - | - |
| Inhoud | |||
| 17.2 Liter | - | - | - |
| Geschikt voor warmtebronnen | |||
| Elektrische kookplaat, Gasvuur, Inductie, Oven, Vitrokeramisch | Elektrische kookplaat, Gasvuur, Inductie, Oven, Vitrokeramisch | Elektrische kookplaat, Gasvuur, Inductie, Oven, Vitrokeramisch | Elektrische kookplaat, Gasvuur, Inductie, Oven, Vitrokeramisch |
| Materiaal | |||
| Inox, ROESTVRIJ STAAL | ALUMINIUM | ALUMINIUM | HOUT |
| Vaatwasbestendig | |||
| Ja | - | - | - |
| Met deksel | |||
| Ja | - | - | - |
| Breedte | |||
| 30 cm | 240, 250 mm | 263, 270 mm | 240, 257 mm |
| Hoogte | |||
| 31 cm | - | 225, 228 mm | 128 mm |
| Gewicht | |||
| 3.4 kg | 1.124 kg | 2.084 kg | 99 kg |
| Lengte | |||
| 34 cm | 240 mm | 321 mm | 330 mm |
| Kleur/Stijl | |||
| - | - | - | INOX |
| Kleur | |||
| - | Grijs, Zilver | Grijs, Zilver | Grijs, Zilver |
| Hittebestendige handvaten | |||
| Ja | - | - | - |
> Toon volledige vergelijking




