++ Diameter: 20 cm ++ Geschikt voor warmtebronnen: Inductie, Gasvuur, Elektrische kookplaat, Vitrokeramisch ++ Materiaal: Inox ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Tijdloos en slim design: strakke lijnen, comfortabele grepen en hoogwaardig roestvrij staal. De Chef reeks staat boven elke trend en heeft de laatste 20 jaar al veel koks weten te overtuigen. Een best-seller binnen het Beka gamma! Deze uitgebreide reeks laat u toe om volgens uw eigen noden een assortiment samen te stellen.
- Perfect geschikt voor het maken van sauzen maar ook voor het aanstoven van groentjes.
- Ergonomische greep met rivetten voor extra veiligheid.
- 3-lagige sandwichbodem zorgt voor een gelijkmatige warmtegeleiding en optimaal warmtebehoud.
- De volumeaanduiding aan de binnenzijde helpt u bij het afmeten van de juiste hoeveelheid.
- Door de afgeronde boord kan u gemakkelijk gieten zonder te morsen.
- Gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal.
Eigenschappen:
brochure
| Functies | |
| Geschikt voor warmtebronnen | Inductie, Gasvuur, Elektrische kookplaat, Vitrokeramisch |
| Onderhoud & Reiniging | |
| Vaatwasbestendig |
|
| Gebruiksgemak | |
| Met antikleeflaag: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Diameter | 20 cm |
| Materiaal | Inox |
| Inhoud | 3,30 Liter |
| Gewicht | 1,23 kg |
| Materiaal handvat | Roestvrij staal (RVS) |
| Hoogte | 13,50 cm |
| Met maataanduiding |
|
| Met deksel |
|
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 75,- (€ 61,98 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking




