Introduceer een vleugje vintage stijl in uw keuken met onze iconische demi-ketel. Hij is van binnen en van buiten gemaakt van geëmailleerd staal en is sterk, stijlvol en gemaakt om lang mee te gaan. Hij is geschikt voor maximaal 1 liter water en werkt op alle warmtebronnen, inclusief inductiekookplaten. Oh, en er klinkt een charmant fluitje als uw water klaar is!
-
Het allerbeste: onze producten worden gemaakt van de beste materialen in productielocaties over de hele wereld, zodat u de kwaliteit krijgt die u mag verwachten van Le Creuset.
-
Opvouwbare handgreep: Een handig flexibel handvat dat kan buigen maakt het gemakkelijker om uw fluitketel te vullen. Het helpt ook om de fluitketel praktischer op te bergen.
| Functies | |
| Geschikt voor warmtebronnen | Alle warmtebronnen |
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 1,10 Liter |
| Materiaal | Staal, Carbon |
| Kleur | Rood |
| Breedte | 16,10 cm |
| Hoogte | 25,60 cm |
| Lengte | 23,90 cm |
| Afwerking materiaal | Geëmailleerd |
| Kleur/Stijl | Oranjerood |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
|
|
|
|
|
| Inhoud | ||||
| 1.1 Liter | 2500 ml | 1700 ml | 1700 ml | 1700 ml |
| Materiaal | ||||
| Carbon, Staal | HOUT | ROESTVRIJ STAAL | ROESTVRIJ STAAL | ROESTVRIJ STAAL |
| Gewicht | ||||
| - | 1.1 kg | 0.345 kg | 0.345 kg | 0.345 kg |
| Geschikt voor warmtebronnen | ||||
| Alle warmtebronnen | - | - | - | - |
| Kleur | ||||
| Rood | - | - | - | - |
| Breedte | ||||
| 16.1 cm | 22, 225, 250 mm | 180 mm | 180 mm | 180 mm |
| Hoogte | ||||
| 25.6 cm | 228 mm | 215 mm | 215 mm | 215 mm |
| Lengte | ||||
| 23.9 cm | 250 mm | 200 mm | 200 mm | 200 mm |
| Afwerking materiaal | ||||
| Geëmailleerd | - | - | - | - |
| Kleur/Stijl | ||||
| Oranjerood | INOX | schwarz | GROEN | Red |






