Ga verder dan de keuken met de BBQ Square Grill – ideaal voor koken met open vuur. Met verdeelde kookzones kunt u verschillende gerechten tegelijkertijd bereiden. Ondertussen voert de verticale geribbelde textuur overtollig vet af voor gezonder koken, waardoor het ideaal is voor mals vlees en vis.
Eigenschappen:
-
Heerlijk eten: de gietijzeren constructie houdt de warmte vast voor gelijkmatig koken en bruinen. Uw heerlijke creaties blijven ook langer warm aan tafel.
-
Veroudert gracieus: het interieur van email ontwikkelt een natuurlijke patina die zich gedraagt als een anti-aanbaklaag. De afwerking heeft ook geweldige voedselafgifte-eigenschappen met minder kruiden nodig. Reinig het product alleen met water zodat de patina kan worden ontwikkeld.
-
Beste in zijn klasse: onze producten zijn gemaakt van de beste materialen in faciliteiten over de hele wereld, waardoor de kwaliteit wordt gegarandeerd die u verwacht van Le Creuset.
Materiaal:
Geëmailleerd gietijzer
Vervaardigd in:
Frankrijk
Garantie:
Levenslange garantie
| Functies | |
| Geschikt voor warmtebronnen | Oven, BBQ |
| Fysieke kenmerken | |
| Diameter | 26 cm |
| Materiaal | Gietijzer |
| Afwerking materiaal | Geëmailleerd |
| Lengte | 34,80 cm |
| Breedte | 26,60 cm |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | |
| Garantie | Levenslang Jaar |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
20275260000005
|
|
|
|
|
| Diameter | ||||
| 26 cm | - | - | - | - |
| Geschikt voor warmtebronnen | ||||
| BBQ, Oven | BBQ, Oven | BBQ, Oven | BBQ, Oven | BBQ, Oven |
| Materiaal | ||||
| Gietijzer | ALUMINIUM | ALUMINIUM | Gietijzer | Gietijzer |
| Afwerking materiaal | ||||
| Geëmailleerd | - | - | - | - |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | Mat Zwart | Mat Zwart | ROEST | lichtblauw |
| Vorm | ||||
| - | ANDERE | ANDERE | Ovaal | Ovaal |
| Lengte | ||||
| 34.8 cm | 487 mm | 492 mm | 299, 366 mm | 366 mm |
| Breedte | ||||
| 26.6 cm | 300 mm | 300 mm | 240, 282, 288 mm | 240, 282, 288, 310 mm |
| Kleur | ||||
| Zwart | - | - | Bruin | Goud |
| Garantie | ||||
| Levenslang Jaar | - | - | - | - |
| Hoogte | ||||
| - | 45 mm | 45 mm | 55, 60 mm | 60, 70 mm |



