++ Materiaal: Metaal ++ Gewicht: 0,44 kg ++ Vorm: Ovaal ++
Productbeschrijving:
Black Mat Ovenschotel Met Deksel 0,2l D1 0xh5cm Rond
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht | 0,44 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Inhoud | 200 ml |
| Hoogte | 80 mm |
| Breedte | 105, 135 |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 530 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 10,50 (€ 8,68 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Behoort tot de lijn :
BLACK Alle producten in de lijn: BLACK >>
BLACK Alle producten in de lijn: BLACK >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Materiaal | ||||
| Metaal | - | - | CRISTALLIN | Gietijzer |
| Gewicht | ||||
| 0.439 kg | 3.77 kg | 1.4 kg | 2.15 kg | 3.5 kg |
| Vaatwasbestendig | ||||
| - | - | - | Ja | - |
| Geschikt voor de microgolfoven | ||||
| - | - | - | Ja | - |
| Geschikt voor de oven | ||||
| - | - | - | Ja | - |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | - | GRIJSGROEN | - | - |
| Vorm | ||||
| Ovaal | - | RECHTHOEKIG | - | - |
| Inhoud | ||||
| 200 ml | - | - | 2.1 Liter | - |
| Hoogte | ||||
| 80 mm | - | 75, 90 mm | 75, 90 | 75, 90 |
| Breedte | ||||
| 105, 135 mm | 105, 135 | 243, 250, 255, 1400 mm | 243, 250, 255, 1400 | 243, 250, 255, 1400 |
| Kleur | ||||
| Zwart | - | - | - | Zwart |
| Lengte | ||||
| 530 mm | - | 405, 432 mm | 405, 432 | 405, 432 |
> Toon volledige vergelijking



