De Balti is afkomstig uit Baltistan in Noord-Pakistan. Onze gietijzeren balti-pan heeft een vlakke bodem voor gebruik op de kookplaat. Hij kan ook onder de grill of in de oven worden gebruikt. Zoals de naam al doet vermoeden, is hij perfect voor het bereiden van aromatische currygerechten. Maar met wat creativiteit kunt u er nog veel meer mee doen.
Eigenschappen:
-
Een echt werkpaard: geschikt voor de oven, kookplaat, inductie of onder de grill.
-
Heerlijke gerechten: de gietijzeren constructie houdt de warmte vast, zodat het eten gelijkmatig kan bakken en bruinen. Uw overheerlijke creaties blijven bovendien langer warm aan tafel.
-
Eenvoudig te hanteren: dankzij de stijlvolle en comfortabele handgrepen kan hij veilig worden opgetild.
-
Niet te heet: kook met een constante, lage tot middelhoge warmte om uw gietijzer te beschermen en te genieten van overheerlijke resultaten.
-
Wordt op elegante wijze ouder: de geëmailleerde binnenkant ontwikkelt een natuurlijke patina die zich zal gedragen als een anti-aanbaklaag. Dankzij de afwerking laat het voedsel bovendien eenvoudig los en hoeft u de pan minder in te branden. Reinig het product alleen met water, zodat de patina zich kan ontwikkelen.
-
Het allerbeste: onze producten worden gemaakt van de beste materialen in productielocaties over de hele wereld, zodat u de kwaliteit krijgt die u mag verwachten van Le Creuset.
Materiaal:
Geëmailleerd gietijzer
Vervaardigd in:
Frankrijk
Garantie:
Levenslange garantie
| Functies | |
| Geschikt voor warmtebronnen | Inductie, Gasvuur, Elektrische kookplaat, Oven, Vitrokeramisch, Grill |
| Geschikt voor de oven |
|
| Geschikt voor de diepvriezer |
|
| Geschikt voor de koelkast |
|
| Geschikt voor gratineren |
|
| Onderhoud & Reiniging | |
| Vaatwasbestendig |
|
| Verwarmen | |
| Maximum temperatuur | 260 °C |
| Minimum temperatuur | -23 °C |
| Fysieke kenmerken | |
| Diameter | 24 cm |
| Materiaal | Gietijzer |
| Inhoud | 2,70 Liter |
| Afwerking materiaal | Geëmailleerd |
| Kleur/Stijl | Azure |
| Kleur | Blauw |
| Met deksel |
|
| Garantie | |
| Garantie | Levenslange garantie Jaar |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
|
|
|
|
|
| Diameter | ||||
| 24 cm | - | - | - | - |
| Materiaal | ||||
| Gietijzer | - | - | ALUMINIUM | - |
| Inhoud | ||||
| 2.7 Liter | - | - | - | - |
| Geschikt voor warmtebronnen | ||||
| Elektrische kookplaat, Gasvuur, Grill, Inductie, Oven, Vitrokeramisch | Elektrische kookplaat, Gasvuur, Grill, Inductie, Oven, Vitrokeramisch | Elektrische kookplaat, Gasvuur, Grill, Inductie, Oven, Vitrokeramisch | Elektrische kookplaat, Gasvuur, Grill, Inductie, Oven, Vitrokeramisch | Elektrische kookplaat, Gasvuur, Grill, Inductie, Oven, Vitrokeramisch |
| Vaatwasbestendig | ||||
| Ja | - | - | - | - |
| Gewicht | ||||
| - | 1.922 kg | 1.922 kg | 0.623 kg | 0.977 kg |
| Lengte | ||||
| - | 390 mm | 28, 405 mm | 200 mm | 330 mm |
| Breedte | ||||
| - | 290 mm | 299 mm | 195, 200 mm | 255 mm |
| Afwerking materiaal | ||||
| Geëmailleerd | - | - | - | - |
| Hoogte | ||||
| - | 130 mm | 130 mm | 115 mm | - |
| Kleur/Stijl | ||||
| Azure | ROZE | Clay | - | - |
| Kleur | ||||
| Blauw | Bruin | Grijs | Grijs, Zilver | Grijs, Zilver |
| Met deksel | ||||
| Neen | - | - | - | - |
| Garantie | ||||
| Levenslange garantie Jaar | - | - | - | - |
| Geschikt voor de oven | ||||
| Ja | - | - | - | - |
| Maximum temperatuur | ||||
| 260 °C | - | - | - | - |
| Geschikt voor de diepvriezer | ||||
| Ja | - | - | - | - |
| Minimum temperatuur | ||||
| -23 °C | - | - | - | - |
| Geschikt voor de koelkast | ||||
| Ja | - | - | - | - |
| Geschikt voor gratineren | ||||
| Ja | - | - | - | - |







