++ Inhoud: 2.900 ml ++ Materiaal: ALUMINIUM ++ Breedte: 200 mm ++
Productbeschrijving:
Essentials Kookpot D20cm Pfas Vrij - Alle Vuren Incl. Inductie
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 2.900 ml |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Breedte | 200, 204, 210 |
| Lengte | 345 mm |
| Gewicht | 1.05, 1.05 |
| Hoogte | 152 mm |
| Kleur/Stijl | Mat Zwart |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 27,50 (€ 22,73 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Inhoud | ||||
| 2900 ml | 6000 ml | - | - | - |
| Materiaal | ||||
| ALUMINIUM | Gietijzer | Gietijzer | Gietijzer | Gietijzer |
| Kleur | ||||
| - | Bruin | Geel | - | - |
| Breedte | ||||
| 200, 204, 210 mm | 240, 288, 333 mm | 282, 287 mm | 340 mm | 287 mm |
| Lengte | ||||
| 345 mm | - | 299, 353 mm | 355 mm | 353 mm |
| Gewicht | ||||
| 1.05 kg | 6.3 kg | 6.6 kg | 6.6 kg | 6.92 kg |
| Hoogte | ||||
| 152 mm | 145, 170 mm | 130, 180 mm | 160 mm | 180 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| Mat Zwart | ROEST | Amber Gold | Mat Zwart | ROOD WIT |
> Toon volledige vergelijking



