++ Materiaal: HOUT ++ Lengte: 405 mm ++ Breedte: 400 mm ++
Productbeschrijving:
Malawi Lazy Susan Bamboe D40x1,5cm Bamboe
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Materiaal | HOUT |
| Lengte | 405 mm |
| Breedte | 400, 395 |
| Gewicht | 1,68 kg |
| Kleur/Stijl | BRUIN |
| Kleur | Bruin, Wit |
| Hoogte | 35 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 36,50 (€ 30,17 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Behoort tot de lijn :
MALAWI Alle producten in de lijn: MALAWI >>
MALAWI Alle producten in de lijn: MALAWI >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Materiaal | ||||
| HOUT | - | - | - | - |
| Lengte | ||||
| 405 mm | 73 mm | 538 mm | 75 mm | - |
| Breedte | ||||
| 395, 400 mm | 333 mm | 254, 255 mm | 460 mm | 210, 251 mm |
| Gewicht | ||||
| 1.677 kg | 3.625 kg | 1.5 kg | 3.75 kg | 1.14 kg |
| Kleur/Stijl | ||||
| BRUIN | - | - | - | - |
| Kleur | ||||
| Bruin, Wit | Naturel | Naturel | Naturel | Naturel |
| Hoogte | ||||
| 35 mm | 30 mm | 20 mm | 30 mm | 30 mm |
> Toon volledige vergelijking



