++ Breedte: 183 mm ++ Gewicht: 1,78 kg ++ Hoogte: 120 mm ++
Productbeschrijving:
Shinto Cream Theepot 1,2l Gietijzer Filter Tsp88
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 183, 178 |
| Gewicht | 1,78 kg |
| Hoogte | 120 mm |
| Inhoud | 1.200 ml |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 190 mm |
| Materiaal | Gietijzer |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 59,50 (€ 49,17 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Behoort tot de lijn :
SHINTO
Alle producten in de lijn: SHINTO >>
SHINTO
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 178, 183 mm | 178, 183 | 200, 203 mm | 130 mm | 110, 130, 169, 170, 193 mm |
| Gewicht | ||||
| 1.784 kg | 1.657 kg | 2.067 kg | 1.5 kg | 1.5 kg |
| Hoogte | ||||
| 120 mm | - | 90 mm | 90 mm | 90, 110 mm |
| Inhoud | ||||
| 1200 ml | - | 1150 ml | 920 ml | 920 ml |
| Kleur | ||||
| Wit | Zwart | Zwart | Geel | Grijs |
| Lengte | ||||
| 190 mm | - | 205 mm | 129 mm | 129 mm |
| Materiaal | ||||
| Gietijzer | Gietijzer | Gietijzer | Gietijzer | Gietijzer |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | - | - | lichtblauw | Donkergrijs |
> Toon volledige vergelijking



