++ Breedte: 160 mm ++ Gewicht: 1,58 kg ++ Hoogte: 200 mm ++
Productbeschrijving:
Shinto Grey And Copper Theepot 1.2l Handvat Koper
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 160, 260, 160 |
| Gewicht | 1,58 kg |
| Hoogte | 200 mm |
| Inhoud | 1.200 ml |
| Kleur | Grijs |
| Lengte | 180 mm |
| Materiaal | Gietijzer |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 52,50 (€ 43,39 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Behoort tot de lijn :
SHINTO
Alle producten in de lijn: SHINTO >>
SHINTO
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 160, 260 mm | 160, 260 | 200, 203 mm | 160, 165 mm | 130, 135, 160, 169, 170 mm |
| Gewicht | ||||
| 1.58 kg | 1.657 kg | 2.067 kg | 1.5 kg | 1.5 kg |
| Hoogte | ||||
| 200 mm | - | 90 mm | 110, 113 mm | 90, 110 mm |
| Inhoud | ||||
| 1200 ml | - | 1150 ml | 920 ml | 920 ml |
| Kleur | ||||
| Grijs | Zwart | Zwart | Groen | Grijs |
| Lengte | ||||
| 180 mm | - | 205 mm | - | 129 mm |
| Materiaal | ||||
| Gietijzer | Gietijzer | Gietijzer | Gietijzer | Gietijzer |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | - | - | GROEN | Donkergrijs |
> Toon volledige vergelijking



