++ Breedte: 250 mm ++ Vorm: Ovaal ++ Materiaal: CRISTALLIN ++
Productbeschrijving:
Voor de collectie Hotel werd geopteerd voor wit porselein van hotelkwaliteit. Een klassieke elegante uitvoering, praktisch en multi-inzetbaar. Door het pure design kunnen de borden gemakkelijk met andere materialen gecombineerd worden.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 250, 240 |
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Diameter | 24 cm |
| Lengte | 240 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 20 mm |
| Gewicht | 0,53 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 3,99 (€ 3,30 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 240, 250 mm | 270, 275 mm | 242 mm | 150, 230 mm | 250 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | - | Amber | - | - |
| Vorm | ||||
| Ovaal | RECHTHOEKIG | Ovaal | Ovaal | - |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | CRISTALLIN | CRISTALLIN | CRISTALLIN | - |
| Diameter | ||||
| 24 cm | - | - | - | - |
| Lengte | ||||
| 240 mm | 127 mm | 324 mm | - | 352, 355 mm |
| Kleur | ||||
| Wit | Groen | - | Groen | - |
| Hoogte | ||||
| 20 mm | 30 mm | 20 mm | 20 mm | 25 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.525 kg | 1.739 kg | 0.85 kg | 0.85 kg | 1.2 kg |
> Toon volledige vergelijking



