++ Inhoud: 750 ml ++ Kleur: Transparant ++ Breedte: 112 mm ++
Productbeschrijving:
Smart To Go Fles 750ml Transparant-groen Deksel
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 750 ml |
| Kleur | Transparant |
| Breedte | 112 mm |
| Gewicht | 0,12 kg |
| Hoogte | 260 mm |
| Lengte | 75 mm |
| Materiaal | Kunstof |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 13,99 (€ 11,56 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
| Inhoud | |
| 750 ml | - |
| Kleur | |
| Transparant | Paars |
| Breedte | |
| 112 mm | 90 mm |
| Gewicht | |
| 0.12 kg | 0.39 kg |
| Hoogte | |
| 260 mm | 190 mm |
| Lengte | |
| 75 mm | - |
| Materiaal | |
| Kunstof | CRISTALLIN |
> Toon volledige vergelijking




